Zimní liga dorostenců - čtvrtfinále 9.2.2019

Napsal Jakub Wnetrzak před pěti roky v kategorii Dorostenci.

V sobotu 9.2.2019 se uskutečnilo ve sportovní hale v Pustějově čtvrtfinále zimní ligy dorostenců .Tohoto turnaje se zúčastnilo 5 družstev postupujících ze základních kol moravských oblastí – MS Brno, 1.NH Brno, Stará Ves, Studénka a Svinov.

Cílem našeho družstva byl postup do semifinále této soutěže, do kterého postupovaly tři nejlepší družstva. I přes absenci několika zraněných a nemocných kluků jsme dokázali porazit tři soupeře a v turnaji jsme nakonec obsadili druhé místo. Bohužel brněnské družstva a Stará Ves přijely v oslabených sestavách a tyto utkání moc neprověřila formu a sílu našeho družstva, Na druhou stranu si dostatečně zahráli všichni hráči, což je určitě pozitivem tohoto turnaje.
Utkání se Studénkou bylo od začátku vyrovnané a v poločase byl stav 5:5. Bohužel ve druhém poločase kluci udělali velké množství chyb jak v obraně tak v útoku, které dokázal soupeř potrestat, a výsledkem byla prohra o 5 branek. Musíme se z toho poučit a jít dále. Nicméně cíl tohoto turnaje byl splněn. Kluci si zajistili postup do semifinále, které se uskuteční opět ve sportovní hale v Pustějově, tentokrát v sobotu 9.3.2019

Sestava: Vláďa, Adam Pr., Denis, Jakub S., Ondra, Kuba K., Martin B., Víťa, Tomáš, Robin, Adam Piech., Vojta, Filip