MUŽI - Vítězství v Podlázkách 13.10.2024

Napsal Jakub Wnetrzak před týdnem v kategorii Muži.

V dalším kole ligové soutěže jsme zajížděli do Mladé Boleslavi, kde jsme se utkali s družstvem Podlázek. První poločas byl velmi vyrovnaný, oba útoky převyšovaly obrany rychlou hrou a přesnou střelbou a družstva se neustále střídala ve vedení. Trestným hodem po základní hrací době I. poločasu jsme vyrovnávali na 12:12. Až do 50. minuty byl průběh zápasu stále stejný. Poté nám poprvé v utkání utekli domácí na rozdíl dvou branek (19:17 a 20:18). Poté jsme však sérií čtyř gólů obrátili stav utkání na 20:22, ale domácí se nevzdali a 2 minuty před koncem skóre opět srovnali. Závěrečný útok jsme však odehráli zkušeně a poslední střelou jsme rozhodli o našem vítězství. Utkání by asi slušela remíza, nicméně štěstí se tentokrát přiklonilo na naši stranu. Soupeři děkujeme za pěkný zápas. Utkání s velkým přehledem odpískal rozhodčí Erhart.

TJ Sokol Podlázky – Sokol Svinov 22:23 (12:12)

Sestava: Mirek, Vláďa, Samuel, Ondra M., Honza S., Ondra V., Radim, Tomáš, Aleš, Kryštof, Honza F.