Muži začali jarní část soutěže vítězně

Napsal Vojtěch Beneš před třemi týdny v kategorii Muži.

Sokol Dobruška – Sokol Svinov  10:18 (4:8)

K prvnímu utkání na jaře jsme zajížděli do Východních Čech, konkrétně do Dobrušky. Na podzim jsme s tímto družstvo v domácím prostředí prohráli o branku, a tudíž jsme měli soupeři co vracet.
Začátek utkání byl ze stran obou útoků velmi rozpačitý, když v 16. minutě byl stav zápasu 2:2. Poté však náš útok nalezl recept na obranu soupeře a začali jsme pomalu získávat náskok, který se na konci prvního poločasu rozrostl na 4 branky. Ve druhém poločase jsme velmi brzy rozhodli díky zlepšené produktivitě útoku a pevné obraně o vítězství v tomto zápase. Nutno podotknout, že soupeři chyběli dva útočníci ze základní sestavy, ale to nesnižuje kvalitní výkon naší obrany v čele s brankářem. Soupeři děkujeme za zápas. Zápas bez problémů odřídil rozhodčí Aleš Václavík.

Sestava: Honza Š., Mirek, Ondra M., Samuel, Michal, Ondra V., Vláďa, Radim, Tomáš, Marek, Aleš, Kryštof