MUŽI - Komentář k utkáním 5. - 6.10.2024

Napsal Jakub Wnetrzak před dvěma týdny v kategorii Muži.

V dalších kolech jsme na domácí půdě přivítali soupeře s Plzeňska.

V sobotu jsme odehráli zápas s úřadujícím mistrem ČR družstvem Příchovic, které v této sezóně ještě neztratilo ani bod. Za deštivého počasí nám začátek utkání hrubě nevyšel a hosté v cca 8 minutě vedli 0:4. Poté jsme jakž takž zkonsolidovali všechny řady a dokázali snížit náskok soupeře až na dvě branky. Poločas nakonec skončil výsledkem 7:10 v náš neprospěch. Ve druhém poločase hosté navýšili náskok až na pět branek a zkušeně si náskok pohlídali. Blíže než na tři branky jsme se bohužel nedostali. Dnes byl prostě soupeř lepší a zaslouženě vede ligovou tabulku. Utkání rozhodoval Jiří Maiwalder.

V neděli nám bylo soupeřem družstvo Přeštic, které disponuje především kvalitní útokem, což nakonec potvrdili i v tomto utkání. Začátek utkání byl jeden velký brankostroj na obou stranách a po cca 12 minutách byl stav skóre 7:7. Poté jsme změnili obranné rozestavení a dokázali si získat náskok a do šaten jsme odcházeli za stavu 14:11 v náš prospěch. Ve druhém poločase jsem si kvalitní útočnou hrou a efektivní střelbou neustále udržovali náskok 4–5 branek a nakonec jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Utkání zkušeně řídil Lukáš Zimmerman.