MUŽI - Hodnocení domácího dvojkola 19.-20.10.

Napsal Jakub Wnetrzak včera v kategorii Muži.

O víkendu jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Plzeňska. V sobotním zápase proti Nýřanům nám nevyšel začátek utkání a soupeř se brzy dostal do 2–3 brankového vedení, které si neustále udržoval. Především v útoku byli hosté nebezpeční a dokázali své šance spolehlivě proměňovat. Poločas proto skončil poměrem 10:13 v náš neprospěch. Ve druhém poločase jsme se dokázali soupeři přiblížit až na jednu branku (15:16), ale to bylo bohužel z naší strany vše. Soupeř nám opět odskočil a zkušeně si vítězství pohlídal. Za zmínku stojí 17 branek Marka Gabriela, který byl velmi těžko k zastavení.

V neděli jsme odehráli zápas proti družstvu Plzeň-Újezd. I toto utkání bylo velmi útočně laděné a v prvním poločase nestačili brankáři vytahovat míče z branky. Naštěstí se nám tentokrát povedl vstup do utkání a neustále jsme si udržovali 3–4 brankové vedení. Poločas skončil vysokým skórem 17:13 v náš prospěch. Ve druhé poločase již byla hra v naší obraně včetně brankářů daleko lepší a náskok jsme postupně navyšovali až na konečných 29:22. Oběma soupeřům děkujeme za pěkné zápasy. Obě utkání odřídil Marek Černý.

Sokol Svinov – TJ Nýřany 21:24 (10:13)
Sokol Svinov – TJ Plzeň-Újezd 29:22 (17:13)

Sestava: Honza Š., Mirek, Vláďa, Samuel, Ondra M., Honza S., Kuba, Ondra V., Radim, Tomáš, Aleš, Kryštof, Marek