Ligovému áčku se vydařil vstup do sezóny

Napsal Vojtěch Beneš před čtyřmi roky v kategorii Muži.

V neděli 23.8.2020 se rozjela nová soutěžní sezóna a muži na našem hřišti přivítali soupeře z Krčína. Jednalo se o první soutěžní zápas od začátku března 2020, což bylo na většině hráčů znát. Začátek utkání byl oboustranně nervózní a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. V 16 minutě byl vyrovnaný stav 4:4. Od této chvíle však naše obrana v čele s brankářem „zavřeli branku“ a jelikož naši útočníci několik šancí proměnili, tak jsme šli do kabin s vedením o 3 branky. Ve druhém poločasu již naše obrana nebyla tak suverénní, a soupeř neustále dotahoval náš náskok. Naštěstí pro nás dokázali útočníci vždy v pravou chvíli vstřelit branku a soupeři znovu odskočit. Jak výsledek ukazuje, tak brankové hody se tentokrát nekonaly a to především zásluhou nepřesné střelby útočníků a výborných brankářských výkonů na obou stranách. Myslím, že vítězství našeho družstva bylo zasloužené, leč těžce vybojované. Děkujeme soupeři za předvedený výkon a kvalitní utkání.

Svinov – Krčín 15:12 (7:4)

Sestava: Honza Š., Vláďa, Honza S., Samuel, Laky, Denis, Kuba, Mirek, Radim, Vojta, Víťa H., Tomáš, Marek, Vít V.