Muži jsou na dosah špičky tabulky 2.ligy

Napsal Jakub Wnetrzak před pěti roky v kategorii Muži.

Další utkání jarní části soutěže jsme odehráli na hřišti Oseka n.Bečvou, který je na jaře jedním z nejvíce bodujících týmů soutěže. Začátek utkání nám vyšel podle představ a v 10 min. jsme vedli 5:1. Tento náskok jsme si v průběhu 1.poločasu stále udržovali a nepustili soupeře „na dostřel“. O jasném vítězství našeho družstva definitivně rozhodla situace na konci 1.poločasu, kdy se vlastní vinou při vyběhnutí zranil brankář soupeře. Jelikož soupeř měl jen jednoho brankáře, tak musel do branky nastoupit hráč „z pole“. Náš produktivní útok toho dokázal využít a v průběhu 2.poločasu jsme navyšovali vedení až na 10 branek. Děkujeme soupeři za předvedený výkon. Utkání odřídil Miloň Ziegler z Brna.

Sokol Osek n.Bečvou – TJ Sokol Svinov 17:25 (6:12)