DOROSTENKY - Hodnocení podzim 2024

Napsal Jakub Wnetrzak před týdnem v kategorii Dorostenky.

Sokol Svinov – SK Studénka dorostenky Raška Martin 16:13 (6:6)

• První utkání se St.Vsí bylo odloženo pro povodně a tak nás čekal soupeř se kterým jsme loni odehráli několik vyrovnaných utkání. Soupeř nakonec jel na MČR. Přijel ve stejném složení jako v minulé sezoně. Utkání jsme začal velmi dobře a šli po 5 min. do vedení 4:1,v závěru poločasu Studénka dorovnala na poločasových 6:6.Ve druhém poločase jsme branky dávali průběžně celý poločas a hlavně všechny útočnice se střelecky prosadily. V brance nás velmi dobře držela Ema.
  • Sestava: Ema,Gebi,Sabča,Boba,Míša,Elen5br.Terka6br.Bára2br.Paťa3br.Verča a Eliška,

TJ Chropyně – Sokol Svinov dorostenky Krejčíř Jaroslav 16:22 (9:10)

• Povzbuzeni vítězstvím se Studénkou jsme jeli do Chropyně. V obraně sice pouze se dvěma obránkyněmi (Boba,Míša), zbytek nemocen /zraněn.(zastoupila je velice dobře Bára) I tak obrana s Emou v brance opět předvedly super hru a nedovolily domácím útočnícím střílet jednoduché branky hlavně v druhém poločase. V útoku naše střelecká produktivita byla přes 50%.
  • Sestava: Ema,,Boba,Míša,Bára,Elen13br.Terka4br.,Paťa4br.Verča 1br.

TJ Stará Ves n/O – Sokol Svinov dorostenky 17:22(11:13)

• Utkání ve Staré Vsi se odehrálo za stálého deště. Tentokrát nám kromě zraněných chyběla Boba ,ale už s uzdravenými Sabčou a Gebinou. Obrana opět držela standart a proti mnohem fyzicky vyspělejším hráčkám si s tím dokázala poradit a uhrát je dobrým pohybem. V brance opět Ema chytá nadstandart.V útoku nám voda vůbec nevadila a po pěkných akcích dáváme branky.Poločasových 11:13 je sice těsně ,ale již jsme měli větší náskok a jen po našich ztrátách Stará Ves skore stáhla. Ve druhém poločase již jsme neudělali tolik chyb azávěrečných17:22 odpovídalo dění na hřišti.
  • Sestava: Ema,Sabča,Gebi,Alča,Míša,Bára3br,Elen7br.Terka6br.,Paťa6br.Verča,Tomi

SK Studénka – Sokol Svinov dorostenky 16:17(9:9)

• Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané a první branka padla až ve 12 minutě(Elen TH). Pak už branky padaly celkem vyrovnaně až do konce poločasu ,když ani jeden ze soupeřů nevedl více jak o branku. Poločasových 9:9 bylo odpovídající na hřišti.V 10 min. druhého polčasu se podařlo odskočit Studénce na rozdíl 3 branek, ale pak ztrátou 4 míčů v řadě a naší 10minutovkou bez branky soupeř dorovnal. Začínalo se odznova a posledních 10 minut na hřišti se odehrávaly skoro šachy se šťastným koncem pro nás, pro který jsme si ale poctivou hrou šli. Závěrečný TH po čase Studénka neproměnila a závěrečných16:17 pro nás měl vítěznou tečku.
  • Sestava: Ema,Sabča,Gebi,Boba,Míša,Bára2br,Elen9br.Terka3br.,Paťa3br.Verča,
  • Trenéři: Beneš Milan, Mužíková Lucie