Dorostenci vyhráli i druhý zápas jarní části 19.4.2019

Napsal Jakub Wnetrzak před pěti roky v kategorii Dorostenci.

SK Studénka – TJ Sokol Svinov 18:19 (9:11)

Další utkání jarní části soutěže jsme odehráli na hřišti suverénního lídra soutěže – ve Studénce.

Nástup do utkání tentokrát našemu družstvu vyšel a po 10 minutách jsme vedli 4:0. Útočníci soupeře poté začali být přesnější při střelbě a pomalu stahovali náskok našeho družstva. Ve druhém poločase jsme opět soupeři odskočili až na 4 branky a kluci měli několik příležitostí vedení navýšit. Bohužel jasné šance nebyly využity a soupeř opět začal stahovat náš náskok. Nakonec jsme uhájili těsné vedení a zvítězili.
Bylo to velmi kvalitní dorostenecké utkání, ve kterém dle mého názoru o vítězství našeho družstva rozhodla skutečnost, že náš útok byl tentokrát produktivní po celý zápas a neměl střelecký výpadek tak, jako v minulých zápasech. Velmi dobře zachytal brankář a obrana se příchodem Samuela velmi zpevnila. Studénku asi nelze porážet, ale občas ji můžeme porazit! A to se tentokrát potvrdilo.
Děkujeme soupeři za kvalitní zápas

Sestava: Vláďa, Matyáš, Matěj, Adam, Samuel , Jakub S., Jakub K., Denis, Martin B., Ondra, Tomáš 9, Vojta 7, Robin, Martin O. 2, Filip 1