Český pohár - sefiminále mužů 3.3.2019

Napsal Jakub Wnetrzak před pěti roky v kategorii Muži.

Na začátku února jsme si vybojovali postup do semifinále Českého poháru mužů, které se uskutečnilo v neděli 3.3.2019 v Pustějově. Tohoto turnaje se zúčastnily dvě prvoligové družstva (Podlázky, Krčín) a dvě družstva z druhé ligy (Ostopovice a Svinov).

Postupový klíč do finále byl jasný, když postupovaly pouze dva první týmy. První utkání jsme odehráli s Ostopovice a byli lepším družstvem. Snad jen střelecká potence našich útočníků by chtěla zlepšit.V dalším utkání proti Podlázkám se naši útočníci probudili, bohužel rychlí útočníci soupeře dělali problém naší obraně. I kdy jsme v utkání neustále prohrávali (až o 3 branky), tak naši kluci stále bojovali a v poslední minutě utkání jsme po velké chybě soupeře v rozehrávce dokázali vyrovnat. O postupu tedy rozhodlo poslední utkání turnaje, které jsme sehráli s Krčínem. Bohužel nám hrubě nevyšel vstup do utkání a po patnácti minutách jsem prohrávali 3:10. I v tomto utkání se však kluci nevzdali a začali pomalými krůčky snižovat náskok soupeře. Bohužel blíže jak na dvě branky jsme se nedokázali přiblížit a soupeř si již vítězství v závěru pohlídal. Bohužel na nás zbylo první nepostupové místo. Přesto si myslím, že jsme v konkurenci soupeřů z 1.ligy odehráli velmi dobrý turnaj. Kluci se přesvědčili, že při 100% koncentraci se dá hrát s každým. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony a bojovnost.

Sestava: Honza Š., Mirek, Laky, Kuba, Honza S., Vláďa, Radim, Vojta, Tomáš B., Marek, Víťa H.