Těsná prohra v Krčíně

Napsal Vojtěch Beneš před týdnem v kategorii Muži.

TJ Sokol Krčín – TJ Sokol Svinov 22:21 (11:7)

K další utkání ligové soutěže jsme zajížděli do Krčína. Výsledky z této a minulé sezóny dávaly tušit, že se bude hrát útočná házená s velkým množství branek. Tato předpověď se i přes chladné počasí naplnila. V prvním poločas jsme bohužel nezachytili nástup soupeře a po 10 minutách prohrávali 6:2. Poté se hra vyrovnala a dokázali jsme se soupeřem držet krok. Bohužel v předposlední minutě I. poločasu jsme svou šanci nevyužili a soupeř ještě dokázal jednu branku vstřelit, takže do šaten se šlo za stavu 11:7 pro domácí. Ve druhém poločase rozehráli naši útočníci skvělou partii a neustále jsme snižovali náskok soupeře. Domácí držel ve hře střelec Michal Fišer, na kterého naše obrana nenašla účinnou protizbraň. Náskok z I. poločasu nakonec domácí horkotěžko udrželi. Bylo to velmi kvalitní utkání (především v útočné fázi), které se divákům muselo líbit. Utkání by asi slušela remíza, nakonec jsme doplatili na neproměněné šance v I. poločase. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas. Utkání rozhodoval p. Adámek

Sestava: Honza Š., Mirek, Ondra M., Samuel, Vláďa, Ondra V., Radim, Tomáš, Aleš, Marek, David