Napsal Jakub Wnetrzak před šesti roky v kategorii Muži.

TJ Sokol Svinov – Sokol Rokytnice B
Výsledek 19:16 (Poločas 10:6)

Sestava:
Tomáš Bř., Mirek, Laky, Honza S., Jakub W., Honza Š., Vláďa, Radim, Marek, Vojta, Samuel, Tomáš B., Víťa V., Víťa H., Tomáš K.

V 6.kole soutěže jsem přivítali na svém hřišti soupeře z Rokytnice, který přihlásil do II.ligy družstvo mužů B. Zápas to určitě nebyl jednoduchý, jelikož soupeř dosud odehrál se svými soupeři až na jednu výjimku vyrovnané zápasy a měl v tabulce 5 bodů. Začátek utkání se nám povedl a ve 23.minutě to za stavu 9:3 vypadalo na jasnou záležitost. Potom se však soupeř vzchopil, vyměnil brankáře, přitvrdil na obraně a v útoku začal být produktivní. Jelikož naši útočníci ve druhém poločase zahazovali i ty nejvyloženější šance, tak se utkání zdramatizovalo. Naštěstí naši útočníci našli v pravý čas střeleckou mušku a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Tentokrát vybojované utkání se ziskem cenných dvou bodů.

Soupeři děkujeme za kvalitní zápas. Škoda jen té přílišné tvrdosti a některých zákroků hostujících obránců, které neměly s házenou nic společného.