Napsal Jakub Wnetrzak před šesti roky v kategorii Muži.

MS Brno – TJ Sokol Svinov 20:14 (7:5)

NEDĚLE 30.9.:
Draken Brno – TJ Sokol Svinov 25:20 (12:6)

Sestava: Tomáš Bř., Mirek, Honza Š., Laky, Honza S., Vláďa, Jakub S., Radim, Marek, Samuel, Tomáš B.

O víkendu jsem se vydali do Brna, kde jsme opět odehráli dva zápasy, tentokrát v rámci 7. a 8.kola II.ligy mužů. V sobotu o výsledku rozhodly výkony brankářů. Zatímco domácí brankář odchytal zápas ve velké formě (k čemuž mu bohužel velmi dopomohli naší útočníci nepřesnou střelbou), tak bohužel naši brankáři měli jak se říká „černý den“.
V neděli se nám nepovedl vstup do utkání, kdy jsme již v 18. minutě prohrávali 9:3. Ve druhém poločase došlo k obrovskému zlepšení v naší útočné hře a výsledkem bylo 14 vstřelených branek v soupeřově síti. Naši obránci včetně brankářů bohužel potvrdili statistiky, že na útok Drakenu se jim dlouhodobě nedaří. Dvacet pět obdržených branek je příliš mnoho!