KOMENTÁŘ K DRUHÉMU ZÁPASU MŮŽU 1.9.2019

Napsal Jakub Wnetrzak před pěti roky v kategorii Muži.

Sokol Rokytnice – TJ Sokol Svinov 19:18 (11:8)

K dalšímu utkání I.ligy mužů jsme zajížděli do Rokytnice. Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů.

V první poločase byl soupeř lepší a zaslouženě si vytvořil tříbrankový náskok. Ve druhém poločase jsme dokázali smazat ztrátu čtyř branek a ve 27 minutě jsme se ujali vedení 18:17. Bohužel jsme nedokázali vedení navýšit a v dramatickém závěru jsme prohráli brankou vstřelenou v poslední vteřině zápasu. Dle mého názoru se jednalo o zápas, kterému by slušela remíza. V tomto utkání nevyhrálo lepší družstvo, ale družstvo šťastnější. Soupeři děkujeme za kvalitní zápas. Utkání odřídil Miloň Ziegler z Brna.

Sestava: Honza Š., Vláďa, Laky, Kuba W., Samuel, Honza S., Adam, Kuba S., Denis, Vojta, Radim, Marek, Víťa H., Víťa V.