Rozlosování - Muži 2.liga - podzim

č.utk. datum čas domácí - hosté výsledek poločas
      1. kolo        
601 27.8.2017 10,30 SK Studénka - Draken Brno 19:19 11:8
602 27.8.2017 9,00 TJ Stará Ves n/O - KNH MS Brno 18:24 9:15 
603 27.8.2017 14,15 TJ S. Osek n/B - Sokol Svinov 17:20 7:7
604 27.8.2017 10,30 TJ Jiskra Humpolec - TJ S. Podhorní Újezd 15:11 9:6
605 27.8.2017 14,30 Sokol Kokory - TJ S. Ostopovice 15:18 7:9 
606 27.8.2017 14,00 1. NH Brno - Sokol Dobruška 18:18 10:12 
      2. kolo        
607 3.9.2017 16,00 Draken Brno - KNH MS Brno  9:12 5:8 
608 3.9.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Osek n/B  17:13 8:9 
609 3.9.2017 15,00 Sokol Svinov - SK Studénka  13:21 7:11 
610 3.9.2017 10,15 TJ S. Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 12:11 8:8 
611 3.9.2017 10,30 Sokol Dobruška - Sokol Kokory  17:19 8:9 
612 3.9.2017 10,30 TJ S. Podhorní Újezd - 1. NH Brno  19:17 10:8 
      3. kolo        
613 9.9.2017 16,00 Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec    
614 9.9.2017 16,00 KNH MS Brno - TJ S. Ostopovice    
615 9.9.2017 16,00 TJ S. Osek n/B - Sokol Dobruška    
616 9.9.2017 16,00 SK Studénka - TJ S. Podhorní Újezd    
617 9.9.2017 16,00 Sokol Kokory - TJ Stará Ves n/O    
618 9.9.2017 16,00 1. NH Brno - Sokol Svinov    
      4. kolo        
619 10.9.2017 10,30 Draken Brno - TJ S. Ostopovice    
620 10.9.2017 10,30 KNH MS Brno - TJ Jiskra Humpolec    
621 10.9.2017 10,30 TJ S. Osek n/B - TJ S. Podhorní Újezd    
622 10.9.2017 10,30 SK Studénka - Sokol Dobruška    
623 10.9.2017 10,30 1. NH Brno - TJ Stará Ves n/O    
624 10.9.2017 11,00 Sokol Kokory - Sokol Svinov    
      5. kolo        
625 17.9.2017 15,00 Sokol Svinov - Draken Brno    
626 17.9.2017 14,15 TJ S. Osek n/B - KNH MS Brno    
627 17.9.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka    
628 17.9.2017 10,30 TJ Jiskra Humpolec - 1. NH Brno    
629 17.9.2017 10,15 TJ S. Ostopovice - Sokol Dobruška    
630 17.9.2017 10,30 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Kokory    
      6. kolo        
631 24.9.2017 16,00 Draken Brno - TJ Stará Ves n/O    
632 24.9.2017 10,30 KNH MS Brno - Sokol Svinov    
633 24.9.2017 10,30 SK Studénka - TJ S. Osek n/B    
634 24.9.2017 14,30 Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec    
635 24.9.2017 10,15 TJ S. Ostopovice - 1. NH Brno    
636 24.9.2017 10,30 Sokol Dobruška - TJ S. Podhorní Újezd    
      7. kolo        
637 30.9.2017 16,00 Sokol Dobruška - Draken Brno    
638 30.9.2017 16,00 TJ S. Podhorní Újezd - KNH MS Brno    
639 30.9.2017 16,00 Sokol Kokory - TJ S. Osek n/B    
640 30.9.2017 16,00 1. NH Brno - SK Studénka    
641 30.9.2017 16,00 TJ Stará Ves n/O - TJ Jiskra Humpolec    
642 30.9.2017 16,00 Sokol Svinov - TJ S. Ostopovice    
      8. kolo        
643 1.10.2017 11,00 Sokol Dobruška - KNH MS Brno    
644 1.10.2017 10,30 TJ S. Podhorní Újezd - Draken Brno    
645 1.10.2017 11,00 Sokol Kokory - SK Studénka    
646 1.10.2017 10,30 1. NH Brno - TJ S. Osek n/B    
647 1.10.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Ostopovice    
648 1.10.2017 10,30 Sokol Svinov - TJ Jiskra Humpolec    
      9. kolo        
649 8.10.2017 14,15 TJ S. Osek n/B - Draken Brno    
650 8.10.2017 10,30 SK Studénka - KNH MS Brno    
651 8.10.2017 15,00 Sokol Svinov - TJ Stará Ves n/O    
652 8.10.2017 10,30 TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška    
653 8.10.2017 10,15 TJ S. Ostopovice - TJ S. Podhorní Újezd    
654 8.10.2017 14,00 1. NH Brno - Sokol Kokory    
      10. kolo        
655 14.10.2017 16,00 Draken Brno - Sokol Kokory    
656 14.10.2017 16,00 KNH MS Brno - 1. NH Brno    
657 14.10.2017 16,00 TJ Jiskra Humpolec - TJ S. Osek n/B    
658 14.10.2017 15,30 TJ S. Ostopovice - SK Studénka    
659 14.10.2017 16,00 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n/O    
660 14.10.2017 16,00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Svinov    
      11. kolo        
661 15.10.2017 10,30 Draken Brno - 1. NH Brno    
662 15.10.2017 10,30 KNH MS Brno - Sokol Kokory    
663 15.10.2017 10,30 TJ Jiskra Humpolec - SK Studénka    
664 15.10.2017 10,15 TJ S. Ostopovice - TJ S. Osek n/B    
665 15.10.2017 11,00 Sokol Dobruška - Sokol Svinov    
666 15.10.2017 10,30 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Stará Ves n/O