Rozlosování - Muži 2.liga - jaro

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
667 23.4.2017 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S. Podh.Újezd 24 : 19 ( 14 : 7 ) Přikryl M.
668 23.4.2017 14,30 Sokol Kokory Jiskra Humpolec 19 : 17 ( 11 : 9 ) Gorpiel L.
669 23.4.2017 10,15 TJ S. Ostopovice Sokol Dobruška 12 : 20 ( 6 : 10 ) Jurtík P.
670 23.4.2017 10,30 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 19 : 7 ( 7 : 2 ) Václavík A.
672 23.4.2017 10,30 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 19 : 14 ( 7 : 8 ) Maiwaelder J.
                     
673 30.4.2017 14,30 Sokol Kokory SKNH Veselí n/M 13 : 21 ( 5 : 8 ) Jurtík P.
674 30.4.2017 11,00 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 10 : 0 kontum. Malý J.
675 30.4.2017 10,00 TJ S. Podh.Újezd TJ S. Ostopovice 23 : 20 ( 11 : 11 ) Bittner L.
676 30.4.2017 14,15 TJ S. Osek n/B SK Studénka 22 : 18 ( 14 : 7 ) Ziegler M.
677 30.4.2017 10,30 Sokol Svinov Draken Brno 24 : 17 ( 12 : 8 ) Paško P.
678 30.4.2017 9,00 TJ Stará Ves n/O KNH MS Brno 22 : 22 ( 7 : 11 ) Gorpiel L.
                     
671 1.5.2017 15,00 SK Studénka Sokol Svinov 13 : 12 ( 8 : 4 ) Paško P.
                     
679 13.5.2017 16,00 TJ S. Osek n/B SKNH Veselí n/M 18 : 23 ( 7 : 11 ) Gorpiel L.
680 13.5.2017 16,00 SK Studénka Sokol Kokory 22 : 14 ( 13 : 5 ) Šimánek P.
681 13.5.2017 16,00 Draken Brno Sokol Dobruška 17 : 16 ( 10 : 7 ) Ziegler M.
682 13.5.2017 16,00 KNH MS Brno TJ S. Podh.Újezd 27 : 29 ( 16 : 13 ) Maiwaelder J.
683 13.5.2017 16,00 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 14 : 16 ( 9 : 9 ) Váca J.
684 13.5.2017 16,00 TJ S. Ostopovice TJ Stará Ves n/O 14 : 17 ( 8 : 9 ) Kotlář P.
                     
685 14.5.2017 10,30 SK Studénka SKNH Veselí n/M 12 : 15 ( 4 : 6 ) Václavek J.
686 14.5.2017 11,00 Sokol Kokory TJ S. Osek n/B 18 : 22 ( 8 : 13 ) Bláha J.
687 14.5.2017 10,30 KNH MS Brno Sokol Dobruška 14 : 12 ( 5 : 6 ) Maiwaelder J.
688 14.5.2017 10,30 Draken Brno TJ S. Podh.Újezd 27 : 17 ( 11 : 7 ) Ziegler M.
689 14.5.2017 10,30 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O 11 : 10 ( 5 : 6 ) Černý M.
690 14.5.2017 10,15 TJ S. Ostopovice Sokol Svinov 23 : 22 ( 12 : 11 ) Kotlář P.
                     
715 20.5.2017 15,00 SKNH Veselí n/M Sokol Dobruška 21 : 14 ( 13 : 7 ) Přikryl M.
                     
691 21.5.2017 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S. Ostopovice 21 : 15 ( 9 : 9 ) Jurtík P.
692 21.5.2017 10,30 Sokol Kokory Sokol Dobruška 23 : 25 ( 8 : 14 ) Ziegler M.
693 21.5.2017 14,00 TJ S. Podh.Újezd Jiskra Humpolec 22 : 20 ( 12 : 12 ) Černý M.
694 21.5.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Osek n/B 15 : 14 ( 7 : 6 ) Paško P.
695 21.5.2017 10,30 Draken Brno SK Studénka 28 : 20 ( 16 : 10 ) Václavik A.
696 21.5.2017 15,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 15 : 22 ( 8 : 8 ) Přikryl M.
                     
697 28.5.2017 10,15 SKNH Veselí n/M Jiskra Humpolec 17 : 6 ( 10 : 2 ) Ziegler M.
698 28.5.2017 10,15 TJ S. Ostopovice Sokol Kokory 24 : 17 ( 12 : 9 ) Černý M.
699 28.5.2017 9,00 TJ S. Podh.Újezd Sokol Dobruška 21 : 23 ( 12 : 13 ) Václavek J.
700 28.5.2017 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Svinov 14 : 22 ( 6 : 7 ) Gorpiel L.
701 28.5.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O SK Studénka 16 : 18 ( 8 : 11 ) Paško P.
702 28.5.2017 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 24 : 22 ( 14 : 11 ) Šimánek P.
                     
703 3.6.2017 16,00 SKNH Veselí n/M Draken Brno 20 : 20 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
704 3.6.2017 16,00 Sokol Kokory KNH MS Brno 19 : 19 ( 10 : 11 ) Jurtík P.
705 3.6.2017 16,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 21 : 21 ( 11 : 12 ) Bittner L.
706 3.6.2017 16,00 TJ S. Podh.Újezd TJ Stará Ves n/O 19 : 20 ( 10 : 7 ) Beran M.
707 3.6.2017 14,15 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 16 : 19 ( 10 : 8 ) Paško P.
708 3.6.2017 16,00 SK Studénka TJ S. Ostopovice 22 : 17 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
                     
709 4.6.2017 11,00 Sokol Kokory Draken Brno 16 : 14 ( 10 : 7 ) Paško P.
710 4.6.2017 10,15 SKNH Veselí n/M KNH MS Brno 13 : 10 ( 7 : 6 ) Maiwaelder J.
711 4.6.2017 10,30 TJ S. Podh.Újezd Sokol Svinov 27 : 26 ( 15 : 12 ) Doležal J.
712 4.6.2017 10,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 21 : 14 ( 7 : 8 ) Váca J.
713 4.6.2017 10,30 SK Studénka Jiskra Humpolec 19 : 12 ( 8 : 6 ) Přikryl M.
714 4.6.2017 10,30 TJ S. Osek n/B TJ S. Ostopovice 12 : 14 ( 6 : 8 ) Jurtík P.
                     
720 10.6.2017 16,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 16 : 10 ( 7 : 5 ) Paško P.
                     
716 11.6.2017 14,30 Sokol Kokory TJ S. Podh.Újezd 21 : 21 ( 11 : 11 ) Paško P.
717 11.6.2017 10,30 Jiskra Humpolec TJ S. Ostopovice 21 : 16 ( 10 : 5 ) Jáneš L.
718 11.6.2017 10,30 Draken Brno TJ S. Osek n/B 26 : 8 ( 11 : 5 ) Václavík A.
719 11.6.2017 10,30 KNH MS Brno SK Studénka 20 : 20 ( 10 : 10 ) Váca J.
                     
721 17.6.2017 16,00 Sokol Svinov SKNH Veselí n/M 23 : 16 ( 14 : 9 ) Paško P.
722 17.6.2017 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Kokory 17 : 12 ( 11 : 6 ) Bukovský J.
723 17.6.2017 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 18 : 13 ( 7 : 7 ) Přikryl M.
724 17.6.2017 13,15 TJ S. Podh.Újezd SK Studénka 19 : 20 ( 9 : 11 ) Doležal J.
725 17.6.2017 16,00 Jiskra Humpolec Draken Brno 17 : 11 ( 9 : 7 ) Václavik A.
726 17.6.2017 16,00 TJ S. Ostopovice KNH MS Brno 18 : 13 ( 10 : 7 ) Bláha J.
                     
727 18.6.2017 11,30 TJ Stará Ves n/O SKNH Veselí n/M 21 : 22 ( 11 : 14 ) Bukovský J.
728 18.6.2017 11,30 Sokol Svinov Sokol Kokory 22 : 22 ( 13 : 8 ) Paško P.
729 18.6.2017 11,30 TJ S. Podh.Újezd TJ S. Osek n/B 28 : 20 ( 15 : 11 ) Doležal J.
730 18.6.2017 11,30 Sokol Dobruška SK Studénka 21 : 8 ( 10 : 4 ) Malý J.
731 18.6.2017 11,30 TJ S. Ostopovice Draken Brno 17 : 20 ( 7 : 10 ) Ziegler M.
732 18.6.2017 11,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 17 : 21 ( 9 : 8 ) Váca J.