Mladší žáci - Komentáře utkání

23.9 SVINOV – STUDÉNKA 8:21 (2:10)

V neděli po těžkém sobotním utkání jsme přivítali soupeře ze Studénky. Studénka zatím neprohrála žádný zápas a tudíž jsme tušili, že tento zápas bude ještě těžší než zápas předchozí. Naneštěstí se naše předtucha vyplnila a poločas skončil výsledkem 2:10, zejména díky velmi dobrému výkonu soupeřova brankáře. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, ale je třeba podotknout, že kluci hráli proti starším klukům, kteří už mají za sebou odehráno mnoho utkání. Utkání skončilo výsledkem 8:21, ale chválím všechny naše hráče za bojovnou hru do konce zápasu a doufám, že nabyli spousty zkušeností při porovnávání sil s většími soupeři.

Nejlepším hráčem byl zvolen Samuel Hořínek.

Střelci branek: Sam 2, Maty 3, Víťa 3

22.9. SVINOV – KOKORY 29:21 (13:9)

V sobotu jsme se utkali s družstvem z Kokor. V utkání se nám velmi dařilo při střelbě, což prakticky dokazuje vysoký výsledek utkání. Oba útoky byly velmi kvalitní a vysoké tempo hry skončilo rozdílem 29:21. Utkání bylo velmí těžké a stálo nás spousty sil, ale odměnou nám byly vybojované 2 body za výhru.

Nejlepším hráčem byl zvolen Dominik Musial za velmi aktivní obranou hru.

Střelci branek: Sam 9, Maty 14, Víťa 6

16.9. SVINOV – STARÁ VES 14:8 (4:5)

Třetí zápas se zase odehrál na domácím hřišti a tentokrát proti nám nastupoval soupeř ze Staré Vsi nad Ondřejnicí. Do zápasu jsme nastoupili opět v „odvážné“ sestavě sedmi hráčů. Celý první poločas nás trápila slabá střelecká aktivita, ovšem obrana bravurně držela naši naději na první vítězství v sezóně. Výsledkem byl poločas 4:5. O přestávce jsme se poradili „jak na ně“ a druhý poločas jsme s přehledem zvládli jak v útoku, tak v obraně. Nastříleli jsme ve druhé půli 10 gólů a vyhráli 14:8.

Nejlepším hráčem byl zvolen Maty Kotara za velmi bojovný a produktivní výkon.

Střelci branek: Sam 8, Maty 6

8.9. SVINOV – OSEK NAD BEČVOU  11:17 (6:7)

Druhý zápas jsme opět hráli na domácím hřišti a tentokrát k nám zavítal soupeř z Oseku n. Bečvou. Zápas oba týmy hráli „pouze“ v sedmi hráčích a za deštivého počasí. Poločas skončil rozdílem 6:7. Do druhé půle utkání nastoupil soupeř mnohem lépe a odskočil na rozdíl 3 branek. Špatná střelecká koncovka a velmi dobrá obraná hra soupeřova týmu skončila výsledkem 11:17.

I přes prohraný zápas zaslouží chlapci pochvalu za bojovný výkon.

Střelci branek: Sam 8, Víťa 1, Maty 2

6.9. SVINOV – VíTKOVICE    12:17 (6:9)

V prvním zápase jsme hostili na našem hřišti družstvo z Vítkovic. Soupeř se ze začátku utkání rychle ujal vedení, ovšem náš útok se postupně začal taky prosazovat a výsledkem 1. poločasu bylo skóre 6:9. Na začátku 2. poločasu jsme vletěli plní čerstvých sil a ze dvou rychlých útoků jsme snížili na rozdíl jediné branky. Soupeř si však náskok pohlídal a zápas skončil za stavu 12:17.

Nejlepším hráčem byl zvolen Kuba Miřacký, který držel domácí tým ve hře o vítězství celý zápas.

Střelci branek: Sam 6, Maty 4, Víťa 1, Adam 1